
Modă și frumusețe · Coliere cu pandantiv
În stoc
Mai adaugi produse de 99,50 lei
și beneficiezi de transport gratuit!
Ai nevoie de ajutor?
Scrie-ne pe WhatsApp, răspundem rapid!
Colierul Roxé auriu cu pandantive fluturași este o piesă delicată și feminină, perfectă pentru a completa orice ținută cu un aer elegant și romantic. Designul său este compus din mai mulți fluturași aurii, armonios distribuiți pe lanț, care simbolizează libertatea și frumusețea.
Elementul central este un fluturaș alb, evidențiat prin contrastul subtil, urmat de un lanț fin ce se termină cu o perlă delicată, oferind colierului un efect sofisticat și rafinat. Forma tip Y alungește vizual linia gâtului și adaugă un plus de eleganță.
Realizat din material inoxidabil, colierul este rezistent în timp, nu își pierde strălucirea și este potrivit pentru purtare zilnică. Lungimea de 40 cm și sistemul reglabil asigură confort și adaptabilitate.
Detalii:
Lungime: 40 cm (reglabil)
Culoare: Auriu cu alb
Elemente: Fluturași + perlă
Material: Material inoxidabil
Stil: Elegant / Romantic
Potrivit pentru: Purtare zilnică sau ocazii speciale
Prețuri mici, mereu
Peste 65.000 de produse la cele mai bune prețuri
Livrare rapidă
Comandă azi, primești în 24-48 ore
Produse verificate
Calitate garantată la toate produsele din magazin
Suport pe WhatsApp
Scrie-ne oricând, răspundem rapid